TWIN A - ochrana proti zlodejom

Jednoduchý zabezpečovací prvok ochráni Škodu Fabiu pred zlodejmi, ktorí otvoria vozidlo nebezpečne rýchlou metódou bez poškodenia a hluku. TWIN A nahrádza pôvodné madlo ovládacej páčky otvárania piatych dverí. Znemožňuje zahákovanie páčky, pričom sa však dá uchopiť medzi prsty ruky. Rukou z interiéru teda môžete páčku ovládať, ale nie háčikom, drôtom, či povrazom. Jeho montáž je jednoduchá a nevyžaduje si žiadne náradie.

TWIN A je vhodný pre všetky modely a typy vozidiel Škoda Fabia bez rozdielu roku výroby. Výrobok je navrhnutý a vyrábaný na Slovensku, je testovaný a chránený vo viacerých krajinách. Môžete si ho zakúpiť u svojho predajcu Škoda, alebo sa skontaktujte s nami.

Jeho montáž je rýchla a nevyžaduje si náradie. Podrobný návod na montáž. Pôvodné madlo sa rukou vysunie z plechového výlisku páčky smerom k sedadlu vodiča a na jeho miesto sa nasunie ochranný prvok TWIN A.

Tak predídete nepríjemnostiam, ktoré na Vás kedykoľvek môžu doľahnúť. Vykradnuté auto je vždy pohromou, nenásilne vykradnuté auto však pohromou dvojnásobnou.

Ťažko budete dokazovať poisťovni obyčajný fakt, že ste si auto riadne uzamkli, keď bolo bez stôp násilia vykradnuté.