Twin Way - Mechanické zabezpečovacie zariadenie motorových vozidiel

NAJJEDNODUCHŠIA OBSLUHA - žiadne vyberateľné tyčky, oká, podkovy, posuvné valce či páky, žiadna komplikovaná manipulácia. Stačí otočiť kľúčom a je zamknuté.

NEPREKONANÁ ODOLNOSŤ VOČI PREKONANIU - planžetovanie, rezanie, vŕtanie, pílenie, sekanie, strihanie, podchladzovanie kvapalnými plynmi, všetko márne. Twin Way je neprekonaný!

ŠPECIÁLNA 15 STAVÍTKOVÁ BEZPEČNOSTNÁ VLOŽKA - oproti bežným 5 až 6 stavítkovým vložkám sa vyhmatanie či piking 15 kolíkových párov v troch radoch stalo iba rozprávkou. Plochý symetrický kľúč Vás neporaní, ani nezatrhne dámam jemné pančuchy.

SPOĽAHLIVO FUNGUJE OD -50°C DO +150°C - špeciálne materiály a mastenie vypaľovacími klznými lakmi (používanými v leteckej technike) zabezpečujú, že Twin Way funguje aj vtedy, keď zvyšok Vášho vozidla už nie.

33 ROČNÁ ZÁRUKA PROTI PREHRDZAVENIU - použitie vysokoušľachtilých nehrdzavejúcich ocelí a špeciálne zváracie postupy zaručujú, že Vám Twin Way neprehrdzavie, ani keď už bude Vaše vozidlo v šrote.

TWINWAY NERUŠÍ ESTETIKU INTERIÉRU - len malý kruh s logom Twin Way na povrchu čalúnenia prezrádza, že vozidlo má spoľahlivého ochrancu. A aby zlodej zámok zvonku neprehliadol, na oknách ho odrádzajú výstražné nálepky.

OCHRANNÝ DISK - kalená oceľ zabraňuje, aby sa nekalé nástroje čo len priblížili k vložke zámku.

15 000 000 KĽÚČOVÝCH KOMBINÁCIÍ - 3 nezávislé rady kolíkových párov tvoria jedinečný uzamykací systém. Každý pár, odstupňovaný v troch stupňoch, je precízne vedený v chránenom rotore.

ŠPECIÁLNY SPOJOVACÍ MATERIÁL - presne navrhnuté skrutky z ocele triedy 17 nerozoberateľne spoja zámok s karosériou vozidla a ich odskrutkovanie či odvŕtanie je nemožné.

VÝVOJ VO VÁŠ PROSPECH - Twin Way je vyvinutý automobilovými konštruktérmi, bol ťažko a dlho trápený skúškami v zime, teple, prachu, vlhkosti, na rozbitých cestách i rýchlych diaľniciach.

NAJMODERNEJŠIA TECHNOLÓGIA VÝROBY - prvoradá je kvalita konštrukcie a kvalita zhotovenie. Aby výsledok predčil očakávania klienta, Twin Way je vyrábaný pokrokovými technológiami - rezanie pulzným laserom, presné tlakové liatie, špeciálne zváranie, jednoúčelové valcovanie, lisovanie.

TWIN WAY JE CHRÁNENÝ NIEKOĽKÝMI ÚŽITKOVÝMI VZORMI
A PRIHLÁŠKAMI PATENTOV